By: admin On: 21 Листопада, 2018 In: НОВИНИ Comments: 0

Про цей захід тут говорять, як про найпрекраснішу урочистість. Адже для всіх жителів село є тим місцем, що дає змогу черпати сили, зцілює душу, серце і розум, дарує відраду очам. Черкас відзначається надзвичайною згуртованістю, єдністю та взаєморозумінням.
На родинне свято зібралися мешканці села: від найменшого його жителя до найповажнішого, люди різної долі, різних життєвих уподобань, різних професій. Усіх їх об’єднувало одне почуття – любов до малої батьківщини.
Розділити радість цього прекрасного дня з жителями села завітав і голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець. Олександр Борисович привітав із святом усіх жителів, які щоденною сумлінною працею роблять вагомий внесок у розвиток рідного краю. Голова фонду побажав присутнім здоров’я, щастя, благополуччя, радості, щоб молодь одружувалася, будувала сімейні гніздечка, народжувала дітей, щоб село розвивалося й процвітало.
«Історію творять люди. Саме вони і є найбільшим багатством села – працьовиті, співучі, мужні і терплячі. Цього дня їм віддають шану і любов, їм присвячують теплі і щирі слова, чудові пісні. Немає сумніву, що наполеглива, самовіддана праця жителів Черкас – гарантія постійного і ефективного його розвитку.
Особлива шана людям старшого покоління, які пережили важкі часи, але в єдності й згуртованості зуміли залишити нам багатий історичний спадок та зберегти культурні надбання.
Бажаю всім мешканцям стабільності і миру, трудових звершень, упевненості в своїх силах і світлого майбутнього», – зазначив Олександр Ференець.
Слова щирої вдячності за самовіддану працю, за любов до землі, за мудрість та відповідальність голова фонду закріпив нагородженням. Усім, хто своє життя присвятив становленню і розбудові рідного села, Олександр Борисович вручив подяки, грошові премії та пам’ятні подарунки.
Із нагоди Дня села Олександр Ференець привітав і багатодітні родини. П’ять сімей для своїх діток від голови фонду отримали допомогу.
Олександр Борисович не оминув увагою й щасливих батьків, у яких у цьому році народилися немовлята.
Та яке ж свято без подарунків. Від голови фонду подарунок, пилосос, отримав дитячий садок, а сільський будинок культури – такий необхідний для роботи принтер.
Того святкового дня Олександр Ференець надав фінансову допомогу аматорському колективу «Мальви», який на сьогодні є гордістю свого славного села.
Свято відбулося в приємній та радісній атмосфері. Дитячий гомін та сміх, щасливі та усміхнені обличчя місцевих жителів, теплі та щирі привітання гостей заходу сприяли веселому настрою і не могли залишити нікого байдужим.