лого фортеця текст в кривых-1

ПРОГРАМА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ФОРТЕЦЯ»

Програма Фонду складається з наступних 10 проектів:
1. «ПРАВОВА ДОПОМОГА КОЖНОМУ» – здійснення просвітницьких заходів щодо підняття рівня правової свідомості населення та надання безкоштовних юридичних консультацій через мережу громадських приймалень.
2. «ДИТЯЧІ МРІЇ» – соціально-освітній проект для дітей та юнацтва, що направлений на організацію їх дозвілля, розвиток творчих та інтелектуальних здібностей.
3. «СУЧАСНА МЕДИЦИНА» – підтримка закладів охорони здоров’я шляхом сприяння покращення надання якості медичних послуг та поліпшення матеріально-технічного становища медичних закладів.
4. «ТУРБОТА» – підтримка соціально незахищених верств населення, шляхом надання їм адресної та іншої допомоги направленої на покращення умов їх життя та побуту. Покращення матеріально-технічної бази органів місцевого самоврядування, закладів комунальної та державної власності.
5. «ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО» – організація допомоги учасникам АТО їх сім’ям.
6. «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» – комплекс заходів направлений на заохочення громадян до здорового способу життя, підтримка спортивних шкіл, секцій, команд та організація змагань для всіх вікових категорій населення.
7. «ЗАОХОЧЕННЯ ОБДАРОВАНОЇ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ» – розуміючи, що молодь – це майбутнє України, та задля всебічного розвитку молодого покоління. Благодійний фонд «Фортеця» буде заохочувати та стимулювати молодь шляхом надання адресної допомоги обдарованій молоді, молодим сім’ям.
8. «РОБОТА» – сприяння у пошуку роботи для всіх верств населення та надання консультацій щодо можливості перекваліфікації.
9. «ПЕНСІОНЕР» – проведення заходів направлених на організацію дозвілля пенсіонерів та їх оздоровлення.
10. «ДОЗВІЛЛЯ» – проведення низки систематичних освітніх, культурно-масових і спортивних заходів направлених на інтелектуальне збагачення населення та організацію дозвілля, відпочинку дорослих та дітей.